Chcete pracovat
jako chůva?

Obraťte se na nás!

Zprostředkujeme vám práci v konkrétní rodině dle vašeho výběru.

Co vám nabízíme

Co vám nabízíme

Vybíráme pro vás vhodné nabídky práce na základě vašich pracovních požadavků. Zaměřujeme se primárně na dlouhodobé spolupráce.

S námi máte jistotu kvalitního a stabilního zaměstnání ve vámi zvolené rodině, ve které budete spokojení a kterou budete s radostí navštěvovat.

Nástup je možný ihned či dohodou. Nabídky práce máme s okamžitým nástupem i s dvouměsíčním předstihem.

Veškeré nabídky práce zasíláme po vstupním pohovoru na e-mailové adresy.

Finanční ohodnocení

Platové ohodnocení závisí především na tom, co rodině a dětem můžete nabídnout. Průměrné finanční ohodnocení chůvy v Praze je 250 Kč/hod.

Cena za práci se odvíjí od délky vaší praxe s dětmi, vašeho vzdělání a od případných absolvovaných kurzů. Stěžejní je také především finanční nabídka rodiny a jejích platební možnosti.

Od chův si nebereme žádné registrační či zprostředkovací poplatky ani provize z výdělku. Chůvy nejsou povinny absolvovat žádné placené kurzy pod naší firmou.

Finanční ohodnocení

Co požadujeme

Co požadujeme

Od chův požadujeme předchozí profesní zkušenosti, zájem o dlouhodobou spolupráci ve vybrané rodině, plnoletost, bezúhonnost, loajalitu a zodpovědnost.

Výhodou pro uchazečky je pedagogické, zdravotnické či sociální vzdělání, popř. vzdělání v příbuzném oboru. Výhodou jsou také absolvované kurzy spojené s dětmi a péčí o ně, praxe v sociálních službách, ve školských zařízeních či zahraniční au-pair pobyty.

Chůvy naším klientům představujeme pomocí vytvořeného profesního portfolia. Čím je portfolio kvalitnější, tím vyšší je šance u rodiny!

Proč Mary Poppins Agency?

N

Lišíme se od ostatních

Naše chůvy neplatí žádné registrační poplatky a nejsou jim námi strhávány ani provize z výdělku. Zprostředkování nového zaměstnání je navíc zcela zdarma. K registraci do naší databáze není nutné absolvovat placené kurzy v naší firmě.

N

Snažíme se vyhovět všem

Stejně tak, jako jsme tu pro naše klienty, jsme tu i pro naše chůvy. Chůvám se snažíme maximálně vyhovět a najít jim takovou práci v rodině, která bude odpovídat podle jejím požadavkům.

N

Dbáme na přátelský přístup

Považujeme chůvy za odbornice v oboru. Respektujeme jejich názory, nasloucháme a vzájemně spolupracujeme. U nás se chůvy nemusí obávat nevlídného jednání. V případě nejasností se na nás kdykoliv mohou obrátit a my odpovíme na jakékoliv otázky.

N

Skvělou chůvu nedělá certifikát!

Přestože jsou certifikáty velkou výhodou, u nás nejsou podmínkou. Po chůvách požadujeme především praxi v oboru, pozitivní přístup a laskavost k dětem.

N

U nás máte jistotu stabilního zaměstnání

Na trhu působíme již od roku 2014 a naší práci rozumíme. Do rodin i firem jsme zprostředkovali již více než 150 chův.

Přidáte se k nám?

Dejte nám o sobě vědět!
Vyplňte prosím kontaktní formulář a my se vám v nejbližším čase ozveme s návrhy
termínů osobní schůzky.